سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجوی پیشرفته
اندازه تقریبی
قطر داخلی (میلی متر)
قطر خارجی (میلی متر)
ارتفاع (میلی متر)
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

بلبرینگ

بلبرینگ قطعه ای پرکاربرد است. در واقع بلبرینگ از پرکاربردترین قطعه هايي است که در دستگاه های مختلف صنعتی و غیر صنعتی و همچنین خودروهای سبک و سنگین مورد استفاده قرار میگیرد. بلبرینگ که نام دیگر آن بیرینگ نیز میباشد وظیفه بسیار مهمی را بر عهده دارد و آن هم جلوگیری از تماس مستقيم دو قطعه به یکدیگر میباشد. عدم کاربرد بلبرینگ در دستگاه ها و خودروها میتواند سرعت فرسایش قطعات را افزایش دهد. بلبرینگ در دستگاه های صنعتی و تولیدی بسیاری مورد استفاده قرار میگیرد و سبب کارایی بیشتر دستگاه در کنار افزایش سرعت آن می شود. یک بلبرینگ که مخصوص قرار گرفتن در دستگاههای تولیدی و صنعتی ساخته شده باشد این امکان را خواهد داشت تا با توجه به ابعادی که دارد در بسیاری از دستگاه ها قرار گرفته و کارایی دستگاه را به سهم خود افزایش دهد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

بلبرینگ | خرید و فروش انواع بلبرینگ با بهترین قیمت

بلبرینگ ها از لحاظ ابعاد تفاوت های زیادی با یکدیگر دارند. ابعاد یک بلبرینگ صنعتی با بلبرینگی که در یک خودرو مورد استفاده قرار میگیرد متفاوت است. در سراسر جهان یک سازمان و یا بهتر بگوییم موسسه برای تعیین ابعاد بلبرینگ تعیین شده است که آن هم موسسه ISO میباشد.

خرید بلبرینگ

برای خرید بلبرینگ اگر اطلاعات کاملی از قیمت بلبرینگ، برند، مدل و همچنین کیفیت آن ندارید بهتر است به صورت خودسرانه عمل نکنید و ابتدا اطلاعات کافی را بدست آورید. برای خرید بلبرینگ بهترین راه پیش روی شما تماس با فروشندگانی است که در این زمینه به صورت تخصصی فعالیت میکنند. از جمله فروشگاه هایی که فروش اینترنتی را نیز در نظر گرفته است فروشگاه اینترنتی بلبرینگ انصاری است و قبل از خرید بلبرینگ میتوانید با بخش فروش و پشتیبانی و مشاوران متخصص این فروشگاه تماس حاصل کنید.

امروزه کارخانجات تولیدی و صنعتی بسیاری در جای جای کشور به فعالیت مشغول هستند که هر یک از آنها تعداد بسیار زیادی دستگاه های صنعتی را خریداری نموده و به کمک آنها می توانند محصولات مورد نظر خود را ساخته و به بازار عرضه نمایند. همانطور که میدانید دستگاه های صنعتی از بخش های مختلفی ساخته می شوند که یکی از مهم ترین آنها بلبرینگ می باشد.

با توجه به اینکه کارخانجات بسیاری در سراسر ایران به بلبرینگ نیازمند بوده و فروشندگان با سابقه بلبرینگ در کل ایران بسیار کم و نادر می باشند از این رو بلبرینگ انصاری تصمیم گرفت تا راه اندازی سایتی در زمینه فروش بلبرینگ به صورت اینترنتی کار را برای مدیران کارخانجات که به بلبرینگ نیاز دارند راحت تر نماید به همین منظور شما این امکان را خواهید داشت تا پس از بررسی محصولات موجود بر روی سایت و مقایسه اطلاعات آنها با یکدیگر نسبت به خرید آنلاین بلبرینگ از فروشگاه بلبرینگ انصاری اقدام نمایید همچنین در صورتی که به مشاوره تلفنی در رابطه با خرید بلبرینگ نیازمند می باشید می توانید با شماره های موجود بر روی سایت به جهت دریافت مشاوره قبل از ثبت سفارش و همچنین ثبت سفارش به صورت تلفنی تماس حاصل فرمایید.

فروش بلبرینگ

فروش بلبرینگ به روش اینترنتی از روش های نوینی است که امروزه باب شده است. اما فروش بلبرینگ به روش حضوری نیز انجام میشود که البته روش اینترنتی فروش بلبرینگ مزایای بیشتری را برای خریدار ایجاد میکند. فروش بلبرینگ به صورت اینترنتی این قابلیت را برای خریدار بوجود می آورد تا نیازی به صرف زمان برای یافتن بلبرینگ مورد نیاز خود و  در نتیجه خرید آن نداشته باشد.

بلبرینگ

انواع بلبرینگ

بلبرینگ شعاعی

یکی از پرکاربردترین انواع بلبرینگ که قطر بخش خارجی آن  مطابق با سری ۴،۳،۲،۱،۰،۹،۸،۷ میباشد بلبرینگ شعاعی است. برای هریک از سری قطرهایی که به آنها اشاره شد نیز یک سری پهنای برینگ در نظر گرفته شده است.

بلبرینگ آر

یک نوع بلبرینگ وجود دارد که مقاومت بسیار بالایی در برابر خوردگی و سایش داشته و و از یک نوع فولاد بسیار مقاوم تر از سایر فولادهایی که برای ساخت بلبرینگ به کار میرود در ساخت آن استفاده شده است. فولادی که برای ساخت بلبرینگ آر به کار رفته است از نوع فولاد ضد زنگ کرومی میباشد و همانطور که گفته شد از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است.

شماره هایی بر روی تمام بلبرینگ هایی که از گذشته تا کنون ساخته شده اند وجود دارد که این اعداد نشان دهنده مشخصات آنها میباشد. اعدادی که بر روی بلبرینگ تعبیه شده است از ۱ تا ۵ متفاوت میباشد که البته این اعداد به تنهایی بر روی بلبرینگ درج نمیشوند و حروفی نیز در کنار آنها قرار دارد.

عدد ابتدایی در واقع عددی است که نوع بلبرینگ را تعیین میکند. فرض کنید که اولین عدد درج شده بر روی بلبرینگ عدد ۳ میباشد که این نشان دهنده مخروطی بودن آن و در صورتیکه اولین عدد ۶ باشد نیز نشان دهنده شیار عمیق بودن بلبرینگ  است.

موسسه ISO  برای تعیین نمودن پهنا و همچنین ارتفاع بلبرینگ رقم دوم را در نظر گرفته است. عدد دوم به کار رفته در بلبرینگ شعاعی نشان دهنده پهنا و همچنین رقم دوم بلبرینگ کف گرد تعیین کننده ارتفاع آن میباشد. عددی که تعیین کننده قطر بیرونی میباشد نیز سومین عددی است که بر روی بلبرینگ درج شده است. اما بعد از قطر بیرونی بلبرینگ نوبت به تعیین قطر داخلی میرسد که این قطر را نیز اعدادی که به ترتیب در جایگاه ۴ و ۵ درج شده اند مشخص میکنند. اعداد درج شده با جایگاه ۴ و۵ با حاصلضربی که با عدد ۵ ایجاد میکنند نشانگر قطر داخلی بر حسب MM هستند.

بلبرینگ

تلورانس بلبرینگ

دقت ابعاد بلبرینگ و همچنین کارکرد آن به صورت استاندارد میباشند. انواع بلبرینگ از کلاس نرمال ۰ برخوردار هستند و برخی دیگر از کلاس تلورانس های ۵ و ۶ که دقیق تر هستند بهره میبرند. برای اینکه کلاس هر بلبرینگ نمایش داده شود از ترکیب عدد و حروف بصورت P5و P6 استفاده میشود. البته کلاس های دقیق تری نیز برای برخی از بلبرینگ ها نیز وجود دارد که میتوان به PA9B، P4A، SP، UP و PA9A اشاره نمود. پی بردن به تلورانس بلبرینگ های مختلف کار چندان سختی نیست و میتوان از اطلاعات فنی مختص هر بلبرینگ که البته این اطلاعات بصورت پسوند به کار رفته اند استفاده نمود.

جنس بلبرینگ

جنس بلبرینگ ها مانند یکدیگر نیست و از متریال و آلیاژهای مختلفی برای ساخت هر یک استفاده شده است. در ساخت بلبرینگ اجزای متفاوتی به کار رفته است که هر یک از این اجزا تعیین کننده کارکرد و همچنین ضریب اطمینان آنها میباشد. حلقه ها و همچنین اجزای غلتشی به صورت مشترک در همه بلبرینگ ها از مهمترین اجزای به کار رفته در آنها هستند. برای ساخت حلقه ها و همچنین اجزای غلتشی از فولاد که از سخت ترین آلیاژها میباشد استفاده شده است. دلیل کاربرد فولاد نیز مقاومت بالای آن است و سطح آن به راحتی مورد سایش قرار نمیگیرد. نوع فولادی که برای ساخت حلقه ها و اجزای غلتشی به کار رفته است متفاوت است که در ادامه به آنها اشاره خواهیم نمود.

اجزای بلبرینگ

نوعی از فولاد برای ساخت اجزای غلتشی و همچنین حلقه استفاده میشود که به آن فولاد سخت کاری عمقی شده میگویند و مواد تشکیل دهنده آن نیز ۱ درصد کربن به همراه ۱.۵ درصد کروم میباشد. فولاد سخت کاری سطحی شده نوعی دیگر از فولاد است که مواد به کار رفته در آن کروم نیکل و یا منگنز میباشد. بلبرینگ هایی که از نوع مقاوم در برابر حرارت هستند میتوانند دمایی برابر با ۱۲۵ درجه سانتیگراد بالای صفر را تحمل کنند.

از دیگر اجزایی که برای ساخت یک بلبرینگ استفاده میشود قفسه ها هستند. جنس قفسه ها نیز نسبت به نوع بلبرینگ متفاوت است و میتوان قفسه های پلی آمیدی، قفسه فولادی و قفسه های برنجی را نام برد. فروشگاه اینترنتی بلبرینگ انصاری از جمله فروشگاه های عرضه انواع بلبرینگ بصورت آنلاین میباشد که تمامی شهرهای کشور را تحت پوشش خود در آورده است و برای ثبت سفارش خود میتوانید از وب سایت این فروشگاه و یا بصورت تلفنی اقدام نمایید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()