سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجوی پیشرفته
اندازه تقریبی
قطر داخلی (میلی متر)
قطر خارجی (میلی متر)
ارتفاع (میلی متر)
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس رنگ

تسمه

تسمه نقش بسیار مهمی در انتقال نیرو دارد و در بسیاری از موتورها و ماشین آلات صنعتی و غیر صنعتی کاربرد دارد. کاری که تسمه انجام میدهد شباهت زیادی با چرخ دهنده ها دارد با این تفاوت که تسمه از وزن و قیمت بسیار کمتری برخوردار است. 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

تسمه | خرید و فروش انواع تسمه با بهترین قیمت

جنس تسمه نسبت به نوع کاربری آن متفاوت است و برای ساخت آن از متریال های مختلفی همچون پلاستیک مخصوص، پارچه، چرم، پلیمر و دیگر مواد استفاده میشود.

خرید تسمه

همانطور که در بالا نیز به آن اشاره شد برای تولید تسمه از متریال های مختلفی استفاده میشود. برای خرید تسمه توجه داشته باشید که از چه متریال و موادی در ساخت آن استفاده شده است و سعی کنید تا تسمه ای را تهیه نمایید که با کیفیت ترین نوع متریال در آن به کار رفته باشد. تسمه  در هر دستگاه و یا خودرویی که به کار رفته باشد مدام در حال چرخش است و همین چرخش میتواند در فرسودگی آن دخیل باشد که از  اینرو با خرید تسمه با کیفیت میتوانید از فرسایش و یا پارگی زود رس آن جلوگیری کنید.

فروش تسمه

کمتر فروشگاهی برای رفاه حال مشتریان خود فروش تسمه به صورت اینترنتی و آنلاین را در نظر گرفته است و بیشتر فروشگاه ها همچنان روش های سنتی فروش را در پیش گرفته اند. اما برخی از فروشگاه ها نیز وجود دارند که علاوه بر فروش حضوری در زمینه فروش اینترنتی محصولات نیز فعال هستند و با این روش فروش توانسته اند رضایت مشتریان را جلب نمایند. از اولین فروشندگانی که فروش تسمه به صورت اینترنتی را آغاز نمود فروشگاه بلبرینگ انصاری میباشد و تنها هدف مدیریت این فروشگاه نیز جلب رضایت مشتری میباشد.

تسمه

قیمت تسمه

قیمت تسمه نسبت به نوع  تسمه و برند آن متفاوت میباشد. جد از برند و نوع تسمه برخی از فروشندگان نیز در قیمت تسمه تاثیرگذار هستند و برای اینکه بتوانند سود بیشتری را به دست آورند اقدام به افزایش قیمت ها میکنند. قیمت تسمه در فروشگاه هایی مانند فروشگاه اینترنتی بلبرینگ انصاری که جانب انصاف را در نظر میگرند کاملا مناسب است و سود کمی از فروش عایدشان میشود.

تسمه ارزان

برای تهیه تسمه ارزان به کیفیت آن توجه داشته باشید. تسمه ارزان در بیشتر فروشگاه ها کیفیت چندان مناسبی ندارد و از همین رو باید به اعتبار فروشگاهی که قصد خرید از آن را دارید توجه داشته باشید. فروشگاه اینترنتی بلبرینگ انصاری در عرضه تسمه ارزان همواره سعی نموده تا با کیفیت ترین نوع تسمه را بفروش برساند و تا کنون نیز تمام خریداران از قیمت و همچنین کیفیت رضایت کاملی داشته اند.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()