سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجوی پیشرفته
اندازه تقریبی
قطر داخلی (میلی متر)
قطر خارجی (میلی متر)
ارتفاع (میلی متر)
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

بلبرینگ شیار عمیق

بلبرینگ شیار عمیق نوعی به از بلبرینگ  گفته میشود و به دو دسته کلی تقسیم بندی میشود که بلبرینگ شیار عمیق یک ردیفه و همچنین بلبرینگ شیار عمیق دو ردیفه میباشد. هنگام جا زدن بلبرینگ شیار عمیق نباید به آنها حرارتی داده شود زیرا این دسته از بلبرینگ ها قادر به تحمل بارهای شعاعی و همچنین محوری هستند. به طور کلی در ساخت و تولید بلبرینگ شیار عمیق از کاسه نمدهای فلزی و همچنین پلاستیکی استفاده میشود. بلبرینگ شیار عمیق دو ردیفه معمولا در مواقعی استفاده میشود که بار وارد شده به بلبرینگ زیاد باشد. بلبرینگ شیار عمیق جزو اولین سازه های بشری به منظور کاهش اصطکاک و تعلیق بار های شعاعی بوده و همچنان نیز یکی از پر کاربردترین نوع بلبرینگ برای کاربری های معمولی و صنعتی محسوب میشود. فروشگاه انصاری وارد کننده برند های مختلف بلبرینگ شیار عمیق شامل بلبرینگ شیار عمیق TIMKEN, NACHI, NTN, KOYO, FAG, SKF, INA, NSK

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

بلبرینگ شیار عمیق | خرید و فروش انواع بلبرینگ شیار عمیق با بهترین قیمت

فاصله ای که بین کاسه نمد و همچنین حلقه داخلی وجود دارد از عوامل بسیار موثر در افزایش سرعت دورانی و البته افت کیفیت آب بندی میباشد. کاهش فاصله حلقه داخلی و همچنین کاسه نمد میتواند بر روی سرعت بلبرینگ تاثیر داشته باشد. یکی از انواع بلبرینگ که به مراتب کاربرد بسیار بیشتری دارد بلبرینگ شیار عمیق است. اما چه عاملی باعث شده تا بلبرینگ شیار عمیق کاربرد بیشتری داشته باشد؟ قدرت بالا و همچنین سرعت بالا از عواملی هستند که در کاربرد بلبرینگ شیار عمیق تاثیر گذار هستند.

خرید بلبرینگ شیار عمیق

خرید بلبرینگ شیار عمیق  از تمام فروشگاه ها امکان پذیر نیست  زیرا بیشتر این فروشگاه ها تنها برخی از مدل های این نوع بلبرینگ را موجود دارند که خریدار را با محدودیت های زیادی مواجه میکند. خرید بلبرینگ شیار عمیق را اگر از فروشگاه اینترنتی بلبرینگ انصاری انجام دهید دست شما باز خواهد بود تا بلبرینگ مورد نظر خود را در  برندهای مختلفی خریداری کنید.

فروش بلبرینگ شیار عمیق

چند سالی است که فروش بلبرینگ شیار عمیق در میان فروشگاه هایی که حتی کوچکترین تخصصی در این زمینه ندارند نیز انجام میشود که همین موضوع مشتری را با دردسرهای زیادی مواجه میکند. فروش بلبرینگ شیار عمیق توسط فروشگاه های غیر تخصصی باعث میشود تا مشتری نتواند یک بلبرینگ با کیفیت و اورجینال را در یک برند خاص تهیه نماید.

بلبرینگ شیار عمیق

انواع بلبرینگ شیار عمیق

بلبرینگ شیار عمیق یک ردیفه

ساختار و طراحی بلبرینگ شیار عمیق یک ردیفه به گونه ای است که شیار و همچنین ساچمه از لحاظ هندسی با یکدیگر تطابق کامل دارند. تطابق ایجاد شده بین ساچمه و شیار باعث شده تا میزان تحمل بار شعاعی و همچنین محوری بسیار بیشتر باشد.

بلبرینگ شیار عمیق دوتایی

اگر بلبرینگ شیار عمیق نتواند بارها و فشارهای وارد شده را به خوبی تحمل کند از دو بلبرینگ در کنار یکدیگر استفاده میشود. نحوه بکارگیری این دو بلبرینگ در کنار یکدیگر به گونه ای است که احتیاجی به حلقه های فاصله گذار نباشد.

بلبرینگ شیار عمیق با شیار ساچمه خور

بلبرینگ شیار عمیق ساچمه خور از لحاظ شکل ظاهری با دیگر بلبرینگ های ساچمه خور تفاوتی ندارد اما تعداد بیشتری ساچمه در آن به کار رفته است. حلقه های به کار رفته در این نوع بلبرینگ به گونه ای طراحی شده اند که بتوان ساچمه هایی را به آن اضافه نمود. البته این نکته نباید فراموش شود که بلبرینگ شیار عمیق ساچمه خور از سرعت به مراتب کمتری برخوردار است. فروشگاه اینترنتی بلبرینگ انصاری سهم عمده ای از فروش انواع بلبرینگ به سراسر کشور را با راه اندازی فروش آنلاین به خود اختصاص داده است و در هر شهر کشور که باشید میتوانید خرید خود را از این فروشگاه انجام دهید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()