سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجوی پیشرفته
اندازه تقریبی
قطر داخلی (میلی متر)
قطر خارجی (میلی متر)
ارتفاع (میلی متر)
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

بلبرینگ تماس زاویه ای

بلبرینگ تماس زاویه ای یکی دیگر از انواع بلبرینگ که کاربرد زیادی نیز دارد، بلبرینگ تماس زاویه ای می باشد. بلبرینگ تماس زاویه ای در انواع مختلف وجود دارد و هر یک از این انواع دارای ساختار متفاوتی می باشند. در این بخش از فروشگاه اینترنتی بلبرینگ انصاری شما می توانید انواع بلبرینگ تماس زاویه ای را مشاهده کرده و مناسب ترین نوع بلبرینگ را بسته به نیاز خود خریداری نمایید. بلبرینگ تماس زاویه ای قابلیت تعلیق بار در تمام زوایای شعاعی را داشته و بصورت تک ردیف و دو ردیف تولید میشود. فروشگاه انصاری وارد کننده بلبرینگ تماس زاویه ای با برند های SKF, FAG, NTN, NACHI, KOYO, TIMKEN

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

بلبرینگ تماس زاویه ای | خرید و فروش انواع بلبرینگ تماس زاویه ای با قیمت مناسب

بلبرینگ تماس زاویه ای مانند بلبرینگ شیار عمیق بصورت یک ردیف ساچمه و دو ردیف ساچمه تولید میشود. بلبرینگ تماس زاویه ای بر خلاف سایر بلبرینگ ها از دو حلقه تشکیل شده است که این دو حلقه به صورت زاویه دار از یکدیگر تعبیه شده اند. زاویه دار بودن حلقه داخلی و خارجی باعث میشود تا تحمل بارهای شعاعی  و محوری آسانتر شود.

خرید بلبرینگ تماس زاویه ای

برای خرید بلبرینگ تماس زاویه ای باید سعی کنید تا نوع با کیفیت آنرا تهیه کنید زیرا بلبرینگ بعد از نصب بر روی دستگاه مورد نظر اگر از عمر کوتاهی برخوردار باشد باید در مدت زمان کوتاهی تعویض شود که این موضوع مشکلاتی را ایجاد خواهد کرد. خرید بلبرینگ تماس زاویه ای از فروشگاه هایی که اعتبار بالایی دارند بهترین  گزینه میباشد. فروشگاه اینترنتی بلبرینگ انصاری با سالها سابقه در امر فروش انواع بلبرینگ مرجع بسیار مناسبی برای خرید میباشد.

فروش بلبرینگ تماس زاویه ای

فروش بلبرینگ تماس زاویه ای به سایر شهر ها نیز توسط فروشگاه بلبرینگ انصاری انجام میشود و عرضه محصولات این فروشگاه تنها محدود به تهران نمیشود. از زمان آغاز به کار فروش بلبرینگ تماس زاویه ای بصورت آنلاین در این فروشگاه سعی شده تا بلبرینگ در بهترین برندهای روز دنیا عرضه شود.

بلبرینگ تماس زاویه ای

انواع بلبرینگ تماس زاویه ای

بلبرینگ تماس زاویه ای یک ردیفه

بلبرینگ تماس زوایه ای یک ردیفه به این دلیل یک ردیفه نامگذاری شده است که توانایی تحمل بارهای شعاعی و محوری را تنها از یک جهت دارد. بلبرینگ تماس زاویه ای یک ردیفه بصورت تکی در محل مناسب خود تعبیه میشوند. اما در مواردی نیز باید دو بلبرینگ تماس زاویه ای یک ردیفه در کنار یکدیگر قرار بگیرند تا قادر به تحمل بار باشند. روش های متفاوتی نیز برای قرار گیری دو بلبرینگ تماس زاویه ای یک ردیفه وجود دارد که یکی از این روش ها پشت سر هم میباشد. در روش پشت سر هم با اینکه دو بلبرینگ در کنار یکدیگر قرار میگیرند اما تحمل بار تنها از یک سمت صورت میگیرد. روش دیگری نیز برای قرار گیری دو بلبرینگ تماس زاویه ای در کنار یکدیگر وجود دارد که به آن روش روبرو گفته میشود. در این روش هر بلبرینگ میتواند بار وارد شده را از یک جهت تحمل کند و یا به عبارت دیگر بار وارد شده بین بلبرینگ ها تقسیم میشود.

بلبرینگ تماس زاویه ای دو ردیفه

نحوه قرار گیری بلبرینگ تماس زاویه ای دو ردیفه در کنار یکدیگر به صورت پشت به پشت میباشد و البته از لحاظ شکل ظاهری همانند بلبرینگ های تک ردیفه میباشند. عمده تفاوت موجود بین بلبرینگ تماس زاویه ای تک ردیفه و دو ردیفه در کوچکتر بودن پهنا یا همان ارتفاع بلرینگ های دو ردیفه است.

بلبرینگ با چهار نقطه تماس

بلبرینگ با چهار نقطه تماس در دسته بلبرینگ های تماس زاویه ای قرار میگیرد و قادر است بر خلاف نوع تک ردیفه و دو ردیفه، بار وارد شده را از هر دو جهت تحمل نماید. امتیازی که این نوع بلبرینگ تماس زاویه ای دارد در اشغال فضای کمتر در هنگام نصب میباشد. فروشگاه اینترنتی بلبرینگ انصاری  انواع بلبرینگ تماس زاویه ای در بهترین برندهای روز دنیا را بصورت آنلاین و بدون مراجعه حضوری بفروش میرساند و مشتری را از مراجعه حضوری بی نیاز کرده است.

ترتیب قراردهی بلبرینگ ها

ترتیب قرار گرفتن دو بلبرینگ تماس زاویه ای در کنار یکدیگر کاری بسیار دشوار است و باید با دقت هر چه تمام تر انجام شود. عدم دقت در به کار بردن دو بلبرینگ در کنار یکدیگر میتواند منجر به لقی شود. هر چه نحوه قرار گیری بلبرینگ تماس زاویه ای در کنار یکدیگر دقیق تر باشد در نتیجه طول عمر آنها بیشتر و عملکرد آنها بهتر خواهد شد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()