سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجوی پیشرفته
اندازه تقریبی
قطر داخلی (میلی متر)
قطر خارجی (میلی متر)
ارتفاع (میلی متر)
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس رنگ

تسمه گرد

انواع تسمه گرد را می توانید از فروشگاه بزرگ بلبرینگ انصاری خریداری نمایید. برای خرید تسمه گرد از محصولات ما دیدن نمایید.تسمه از جمله تجهیزاتی است که از زمان پیدایش خود جایگزین مناسبی برای زنجیر و چرخ های به کار رفته در تجهیزات و ماشین آلات مختلف شده است. تسمه گرد یکی از انواع تسمه میباشد که تا کنون ابداع شده و مزیت های زیادی همچون اشغال فضای کم و صدای کمتر را ایجاد کرده است. تسمه گرد از تسمه هایی با سطح گرد است که سطح آنرا پولی هایی پوشانده اند که این پولی ها نیز دارای شیارهای U شکل هستند. تسمه گرد در مکان هایی مورد استفاده قرار میگیرد که اصطکاک از اهمیت چندانی برخوردار نباشد. 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

تسمه گرد | خرید و فروش انواع تسمه گرد در فروشگاه انصاری

تسمه گرد در سایزهای مختلفی تولید میشود که برای تهیه آن باید شماره تسمه و همچنین مدل آنرا در نظر داشته باشید تا بتوانید تسمه مناسب را تهیه کنید.

خرید تسمه گرد

تسمه گرد باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد تا در برابر اصطکاک به وجود آمده مقاومت خوبی از خود نشان دهد. تسمه گرد مانند بیشتر قطعات به کار رفته در ماشین آلات و دستگاه های مختلف همواره در معرض فشار و اصطکاک قرار دارد که به همین دلیل باید تسمه ای را تهیه کنید که از کیفیت بالایی برخوردار باشد. خرید تسمه گرد بدون کسب اطلاعات نوعی ریسک محسوب میشود پس باید خرید خود را آگاهانه و با کسب اطلاعات انجام دهید.

فروش تسمه گرد

با یک جستجوی کوچک میتوانید فروشگاه ها و شرکت های زیادی را بیابید که در زمینه فروش تسمه گرد فعالیت میکنند اما بیشتر این فروشگاه ها نمیتوانند تسمه با کیفیت را عرضه کنند. فروشنده ای که در در زمینه فروش تسمه گرد فعالیت میکند باید از تخصص کافی نیز برخوردار باشد. تخصص فروشنده میتواند این مزیت را ایجاد کند که اطلاعاتی را قبل از خرید در اختیار شما قرار داده تا آگاهانه تصمیم به خرید بگیرید.

تسمه گرد ارزان

تسمه گرد ارزان را از میان برند های با کیفیت تهیه کنید. نباید تسمه گرد ارزان را از برندهایی که هیچگونه نام و نشانی ندارند و از کیفیت پایینی برخوردار هستند تهیه کنید زیرا مجبور خواهید شد تا در مدت کوتاهی یک تسمه جدید خریداری کنید. فروشگاه بلبرینگ انصاری تسمه گرد ارزان را در  هر تعداد که نیاز داشته باشید و بهترین برندها به تمام شهرهای کشور  و بدون محدودیت عرضه میکند.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()