سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجوی پیشرفته
اندازه تقریبی
قطر داخلی (میلی متر)
قطر خارجی (میلی متر)
ارتفاع (میلی متر)
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس رنگ

تسمه v شکل

انواع تسمه v شکل را می توانید از فروشگاه بزرگ بلبرینگ انصاری خریداری نمایید. برای خرید تسمه v شکل از محصولات ما دیدن نمایید.دلیل نامگذاری تسمه v شکل ساختار آن میباشد. در واقع سطح مقطع این نوع تسمه به صورت v شکل میباشد و همین موضوع باعث شده تا آنرا v شکل بنامند. تسمه v شکل از چندین قسمت مختلف تشکیل شده است که در ادامه به این اجزا اشاره خواهیم نمود. از جمله اجزای تشکیل دهنده تسمه v شکل وایر، ترکیبات لاستیک پایه و پوشش محافظ میباشد. وایر بخشی از تسمه v شکل میباشد که بدون نقطه اتصال هستند و قدرت مورد نیاز برای تسمه را تامین میکند. ترکیبات لاستیک پایه همان محفظه ای است که تسمه را در بر گرفته و در واقع شکل ظاهری آنرا تشکیل داده است.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

تسمه v شکل | خرید و فروش انواع تسمه v شکل در فروشگاه انصاری

پوشش محافظ نیز همانطور که بخوبی از نامش نیز پیداست عمل محافظت از تسمه در برابر حرارت را بر عهده دارد.

خرید تسمه v شکل

برای خرید تسمه v شکل ابتدا باید توجه داشته باشید که تسمه ای که خریداری میکنید مناسب کار شما میباشد یا خیر. بعد از انتخاب تسمه مناسب نوبت به بررسی برند آن میرسد. برای خرید تسمه v شکل بررسی کنید که آیا برندی که به شما معرفی میشود میتواند دوام و عمر طولانی داشته باشد یا خیر. برخی از برندهای تسمه v شکل به دلیل کیفیت پایین نمیتوانند از دوام خوبی برخوردار باشند و به همین دلیل باید آنها را در مدت زمان کوتاهی تعویض کنید.  بعد از اینکه برند با کیفیت را انتخاب کردید گارانتی آنرا مورد ارزیابی قرار دهید. گارانتی تسمه بسیار مهم است و در صورتیکه تسمه مشکل دار باشد میتوان آنرا تعویض نمود.

فروش تسمه v شکل

فروش تسمه v شکل در برخی از مراکزی که غیر تخصصی فعالیت میکنند به گونه ای انجام میشود که بیشتر خریداران از خرید خود رضایت چندانی ندارند. فروش تسمه v شکل در این فروشگاه ها به این دلیل نارضایتی را به همراه دارد که فروشندگان قادر به عرضه تسمه با کیفیت نیستند و خریدار بعد از مدت کمی متوجه بی کیفیت بودن محصول خریداری شده میشود.

تسمه v شکل ارزان

ارزان بودن تسمه نباید عاملی باشد تا بدون آگاهی خرید خود را انجام دهید. برای خرید تسمه v شکل ارزان باید در نظر داشته باشید که تسمه از لحاظ کیفی در چه سطحی قرار دارد و میتواند در برابر اصطکاک مقاومت خوبی از خود نشان دهد یا خیر.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()