سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجوی پیشرفته
اندازه تقریبی
قطر داخلی (میلی متر)
قطر خارجی (میلی متر)
ارتفاع (میلی متر)
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس رنگ

تسمه تایمینگ

انواع تسمه تایمینگ را می توانید از فروشگاه بزرگ بلبرینگ انصاری خریداری نمایید. برای خرید تسمه تایمینگ از محصولات ما دیدن نمایید.تسمه تایمینگ از جمله تسمه هایی است که در انواع خودرو مورد استفاده قرار میگیرد و وظیفه آن نیز اتصال میل لنگ خودرو به سوپاپ ها میباشد. تسمه تایمینگ میتواند حرکت این دو قطعه را با یکدیگر هماهنگ کند. در گذشته به جای تسمه تایمینگ از زنجیر استفاده میشد که با گذشت زمان زنجیر جای خود را به تسمه تایمینگ داد. جنس تسمه تایمینگ از لاستیک است که البته این لاستیک از نوع سخت میباشد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

تسمه تایمینگ | خرید و فروش انواع تسمه تایمینگ در فروشگاه انصاری

تسمه تایمینگ از تسمه های بسیار مهم محسوب میشود که اگر پاره شود دردسرهای زیادی را برای مالک خودرو به وجود خواهد آورد. پاره شدن تسمه تایمینگ میتواند آسیب زیادی را به موتور وارد کند.

خرید تسمه تایمینگ

برای خرید تسمه تایمینگ حتما کیفیت آنرا لحاظ کنید زیرا تسمه های بی کیفیت ممکن است دردسرهای زیادی را بوجود آورند. در بالا نیز به این موضوع اشاره شد که پاره شدن تسمه تایمینگ میتواند مشکلات زیادی را از لحاظ اقتصادی ایجاد کند زیرا پاره شده تسمه تایم آسیب زیادی را به خودرو به خصوص موتور وارد میکند. برای خرید تسمه تایمینگ اگر برند با کیفیت را انتخاب کنید مطمئنا شاهد چنین مشکلاتی نخواهید بود. خرید تسمه تایمینگ حتما باید به صورت دوره ای انجام شود. تسمه تایمینگ از یک عمر مشخصی برخوردار است و در صورت اتمام تاریخ انقضای آن باید در انتطار پاره شده آن باشید. مشخص نیست که چه زمانی تسمه تایمینگ پاره خواهد شد اما مطمئنا روزی خواهید رسید که تسمه پاره شده و شما را با مشکل مواجه میکند.

فروش تسمه تایمینگ

فروش تسمه تایمینگ بدون تضمین و یا گارانتی میتواند خریدار را متضرر کند. فروش تسمه تایمینگ یا باید با تضمین از سوی فروشنده انجام شود و یا تسمه از گارانتی برخوردار باشد که در صورت لزوم بتوان آنرا تعویض نمود. فروش تسمه تایمینگ در فروشگاه بلبرینگ انصاری به صورت تضمین شده و یا گارانتی انجام میشود.

تسمه تایمینگ ارزان

اگر به دنبال تسمه تایمینگ ارزان هستید پس باید توجه داشته باشید که نباید کیفیت را فدای ارزان بودن کنید. بیشتر تسمه تایمینگ موجود در فروشگاه های سراسر کشور از کیفیت مناسبی برخوردار نیستند. اما فروشگاه بلبرینگ انصاری به عنوان عرضه کننده نمونه انواع تسمه سعی نموده تا تسمه تایمینگ ارزان را با کیفیت بالا بفروش برساند.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()