سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجوی پیشرفته
اندازه تقریبی
قطر داخلی (میلی متر)
قطر خارجی (میلی متر)
ارتفاع (میلی متر)
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
بر اساس سایز

رولبرینگ استوانه ای

رولبرینگ استوانه ای از انواع رولبرینگ با قابلیت تحمل بار بالا هستند که ساچمه های به کار رفته در آنها استوانه ای شکل میباشد. رولبرینگ استوانه ای در انواع مختلفی تولید میشوند که میتوان به رولبرینگ استوانه ای یک ردیفه و همچنین رولبرینگ استوانه ای پر ساچمه اشاره نمود. رولبرینگ استوانه ای یک ردیفه به گونه ای طراحی شده اند که یکی از حلقه های بیرونی و یا داخلی از یک یا هر دو طرف لبه ندارند و همین موضوع ویژگی تفکیک پذیر بودن را برای آن ایجاد کرده است. فروشگاه انصاری وارد کننده انواع رولبرینگ استوانه ای به شکل محوری و شعاعی و ترکیبی می باشد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

رولبرینگ استوانه ای | خرید و قیمت رولبرینگ استوانه ای

قابلیت تفکیک پذیر بودن رولبرینگ استوانه ای در مواقعی که اجزای مختلف رولبرینگ باز شده و دوباره نیاز به بسته شدن دارند میتواند عملیات باز و بسته شدن را تا حد زیادی تسهیل کند. رولبرینگ استوانه ای از آنجا که از ساچمه های استوانه ای استفاده می کند دارای قابلیت تعلیق بار بالایی بوده و میزان تمرکز تنش در آن نسبت به بلبرینگ ها کمتر است. اما در مقایسه با رولبرینگ های بشکه ای از آنجایی که زاویه لبه ساچمه ها در رولبرینگ استوانه ای بیشتر است قابلیت حرکت زاویه ای کمتری داشته و روانی کار رولبرینگ بشکه ای را ندارند.

خرید رولبرینگ استوانه ای

رولبرینگ استوانه ای در هر برندی که تولید شده باشند از ساختار یکسانی برخوردار هستند اما از لحاظ کیفی با یکدیگر متفاوت میباشند. برخی از برندهای رولبرینگ استوانه ای از کیفیت بالایی برخوردار هستند که در اثر بارهای وارد شده به خوبی مقاومت کرده و از عمر و دوام بالایی برخوردار میباشند. برای خرید رولبرینگ استوانه ای نسبت به برند رولبرینگ تحقیقات و بررسی های لازم را انجام دهید. خرید رولبرینگ استوانه ای بدون کسب اطلاعات شما را مجبور خواهد کرد تا در عرض مدت کوتاهی رولبرینگ خریداری شده را تعویض نمایید.

فروش رولبرینگ استوانه ای

فروش رولبرینگ استوانه ای کاری کاملا تخصصی میباشد زیرا فروشنده باید اطلاعات کاملی از انواع رولبریگ را در اختیار داشته باشد تا بتواند مشتری را به خوبی راهنمایی کند. فروش رولبرینگ استوانه ای در فروشگاه بلبرینگ انصاری انجام میشود که البته این فروشگاه با تجربه بالای خود در امر فروش رولبرینگ توانسته راهنمایی و مشاوره کاملی را در اختیار مشتری قرار دهد تا انتخابی آگاهانه داشته باشد.

نقاط تمرکز تنش در رولبرینگ استوانه ای

یکی از مزیت های رولبرینگ ها بطور کلی نسبت به بلبرینگ ها تماس سطحی بهتر ساچمه با برینگ و همچنین کاهش تمرکز تنش می باشد. اما از نظر مکانیکی هر جایی که بار وجود دارد تنش نیز وجود دارد و این میزان تمرکز تنش در نقاط تیز بیشتر می باشد. بنابراین می توان گفت نقاط تمرکز تنش در رولبرینگ استوانه ای در نقطه تماس ساچمه بصورت خطی بر روی رینگ و ریس و در خود ساچمه ها در نقاط ابتدایی و انتهایی می باشد.

رولبرینگ استوانه ای ارزان

توجه داشته باشید که ارزان بودن رولبرینگ به معنای این است که از کیفیت پایینتری برخوردار میباشد. اما فروشگاه هایی نیز وجود دارند که رولبرینگ استوانه ای ارزان با کیفیت مناسب را عرضه میکنند که البته تعداد این فروشگاه ها نیز کم میباشد. فروشگاه بلبرینگ انصاری از فروشگاه هایی است که رولبرینگ استوانه ای ارزان را از نوع با کیفیت بفروش میرساند و همین موضوع سبب شده تا تعداد مشتریان این فروشگاه روز به روز افزایش یابد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()