سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجوی پیشرفته
اندازه تقریبی
قطر داخلی (میلی متر)
قطر خارجی (میلی متر)
ارتفاع (میلی متر)
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
بر اساس سایز

رولبرینگ سوزنی

رولبرینگ سوزنی از رولبرینگ با تحمل بار بالا محسوب میشوند که فضای کمی را اشغال کرده و به همین دلیل برای استفاده در فضاهای کم کاملا مناسب میباشند. رولبرینگ سوزنی از ساچمه هایی برخوردار هستند که شکل ظاهری آنها متفاوت میباشد. این ساچمه ها شکل ظاهری استوانه ای بلند با عرض کم دارند و قسمت انتهایی آنها با لبه های بلبرینگ تماسی برقرار نمیکند که همین موضع میزان خوردگی آنرا به حداقل خود میرساند. در بسیاری از صنایع از رولبرینگ سوزنی بعنوان تنها انتخاب ممکن به سبب فضای کوچکی که برای اتصال محور ها و اجزا وجود دارد استفاده میشود. رولبرینگ سوزنی هم بصورت شعاعی و هم بصورت کف گرد تولید میشود.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

رولبرینگ سوزنی | خرید و قیمت رولبرینگ سوزنی | انواع رولبرینگ سوزنی

رولبرینگ سوزنی در انواع یک  و دو ردیفه تولید میشوند که نوع یک ردیفه قادر است تا بار را از یک طرف و نوع دو ردیفه نیز میتواند بار را از هر دو جهت متحمل شود.

خرید رولبرینگ سوزنی

برای خرید رولبرینگ سوزنی باید به نکاتی توجه داشته باشید. رولبرینگ سوزنی همانند دیگر رولبرنگ ها مقدار بار زیادی را تحمل میکنند که این مقدار بار میتواند رولبرینگ بی کیفیت را در عرض مدت کوتاهی فرسوده و از کار افتاده کند. برای خرید رولبرینگ سوزنی باید اول از هر چیز کیفیت را لحاظ کنید. هر چه کیفیت بالاتر برود در نتیجه عمر آن نیز به مراتب افزایش خواهد یافت.

مزایا و معایب رولبرینگ سوزنی

از نظر مزایا می توان رولبرینگ سوزنی را با دیگر رولبرینگ های استوانه ای مقایسه نمود که شاید تنها مزیتی که می توان برای آن نام برد فضای اندکی باشد که اشغال می کند. این امر به سبب قطر بسیار پایین ساچمه های سوزنی نسبت به دیگر ساچمه های استوانه ای می باشد. اما رولبرینگ سوزنی دارای معایبی نیز نسبت به رولبرینگ استوانه ای می باشد. رولبرینگ سوزنی به سبب قطر پایین ساچمه دارای سرعت زاویه ای بالایی بوده و حرارت بالایی نیز بر اثر اصطکاک بیشتر تولید می کند که هم اصطکاک و هم حرارت فاکتور هایی نا مطلوب برای رولبرینگ ها محسوب میشوند.

خرید رولبرینگ سوزنی

برخی افرادی که سر و کار زیادی با رولبرینگ سوزنی دارند همواره سعی میکنند تا از اولین فروشگاه خرید خود را انجام دهند که این روش خرید ریسک بالایی را به همراه خواهد داشت. برای خرید رولبرینگ سوزنی به دنبال فروشندگانی باشید که تخصص لازم در این زمینه را دارند و از سابقه زیادی نیز برخوردار باشند. فروشگاه بلبرینگ انصاری در زمینه فروش و عرضه انواع رولبرینگ سابقه و تجربه بسیار زیادی دارد و میتوانید خرید خود را  از این فروشگاه با قیمت های بسیار مناسب انجام دهید.

رولبرینگ سوزنی ارزان

بیشتر رولبرینگ سوزنی ارزان کیفیت مناسبی ندارند و فروشگاه ها به دروغ ادعا میکنند که رولبرینگ ها را از نوع اورجینال و با نازلترین قیمت عرضه میکنند که نباید فریب این نوع تبلیغات را بخورید. رولبرینگ سوزنی ارزان را تنها بعد از بررسی اعتبار فروشنده باید تهیه نمایید. رولبرینگ سوزنی ارزان را میتوانید از فروشگاه بلبرینگ انصاری تهیه کنید که اعتبار بسیار بیشتری نسبت به سایر فروشنده ها دارد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()