سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجوی پیشرفته
اندازه تقریبی
قطر داخلی (میلی متر)
قطر خارجی (میلی متر)
ارتفاع (میلی متر)
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
بر اساس سایز

رولبرینگ مخروطی

رولبرینگ مخروطی از شیار غلطک به شکل مخروطی برخوردار هستند و قابلیت تفکیک پذیری دارند. رولبرینگ مخروطی را میتوان از دو قسمت جدا نمود. دو قسمت مخروط  و کاپ از اجزای جدا شونده رولبرینگ مخروطی هستند. بخش مخروط شامل کنس داخلی میشود که با قفسه و غلتک همراه است. قسمت کاپ نیز شامل کنس بیرونی میشود. رولبرینگ مخروطی در انواع مختلفی تولید میشوند که رولبرینگ مخروطی یک ردیفه، دو ردیفه و همچنین چهار ردیفه میباشد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

رولبرینگ مخروطی | قیمت رولبرینگ مخروطی

ابعاد و اندازه رولبرینگ مخروطی نیز به دو نوع اینچی و متریک تقسیم بندی میشود.

رولبرینگ مخروطی با کیفیت

رولبرینگ مخروطی با کیفیت دو مزیت را برای شما به وجود خواهند آورد. رولبرینگ مخروطی با کیفیت اول از هر چیز کیفیت را به ارمغان خواهند آورند و همچنین میتوانند عملکرد کلی دستگاه و یا ماشین آلاتی که رولبرینگ در آنها به کار رفته است را تا حد زیادی افزایش دهند. رولبرینگ مخروطی با کیفیت همچنین در هزینه ها تا حد زیادی صرفه جویی خواهند کرد. رولبرینگ مخروطی با کیفیت در مدت زمان طولانری تری کیفیت خود را از دست خواهند داد که صرفه اقتصادی زیادی را ایجاد میکنند.

خرید رولبرینگ مخروطی 

برای خرید رولبرینگ مخروطی چندین نکته را باید در نظر داشته باشید. یکی از نکات مهم برای خرید رولبرینگ مخروطی در نظر گرفتن عمر و دوام بلبرینگ میباشد. خرید رولبرینگ مخروطی که کیفیت بالایی دارند میتواند برای افرادی که مصرف زیادی از رولبرینگ را دارند بسیار مناسب باشد. خرید رولبرینگ مخروطی از فروشگاه بلبرینگ انصاری این امتیاز را بوجود می آورد که تا مدت ها نیازی به تعویض بلبرینگ نداشته باشید.

فروش بلبرینگ های مخروطی

فروش بلبرینگ های مخروطی در برخی از فروشگاه ها تنها به صورت حضوری و در برخی دیگر  بصورت اینترنتی انجام میشود. اما امروزه فروشگاه هایی که در جهت جلب رضایت مشتری حرکت میکنند اقدام به فروش بلبرینگ های مخروطی به صورت اینترنتی نموده اند که فروشگاه بلبرینگ انصاری نیز از این دسته فروشگاه ها میباشد.

رولبرینگ مخروطی ارزان

رولبرینگ مخروطی ارزان که در کشور ما بفروش میرسند از لحاظ کیفی با یکدیگر تفاوت هایی دارند. برخی از رولبرینگ مخروطی ارزان کیفیت بسیار پایینی دارند و برخی دیگر با وجود قیمت پایین از کیفیت بالایی برخوردار هستند. فروشگاه بلبرینگ انصاری انواع رولبرینگ مخروطی ارزان را با کیفیت مناسب بفروش میرساند و بهترین گزینه پیش روی خریدار میباشد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()