سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجوی پیشرفته
اندازه تقریبی
قطر داخلی (میلی متر)
قطر خارجی (میلی متر)
ارتفاع (میلی متر)
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
بر اساس سایز

رولبرینگ بشکه ای

رولبرینگ بشکه ای از دسته رولبرینگ ها با ساختاری متفاوت است که از دو ردیف غلتک تشکیل شده است و ساچمه های آن نیز به شکل بشکه میباشد. ساچمه های بشکه ای شکل این نوع رولبرینگ باعث شده تا میزان تحمل فشار تا حد بسیار زیادی در آن افزایش یابد و قادر باشد تا بار محوری وارد شده از هر دو سمت را به خوبی تحمل کند. رولبرینگ بشکه ای از قابلیت خود تنظیم برخوردار هستند و  این یک مزیت بسیار بزرگ برای آن محسوب میشود که تحمل بار وارد شده را بسیار آسان تر میکند. همین تحمل بار باعث شده تا از آن در ماشین آلاتی استفاده شود که فشار وارد شده به رولبرینگ بسیار  بالا است. 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

رولبرینگ بشکه ای | قیمت و خرید رولبرینگ بشکه ای

رولبرینگ بشکه ای در انواع مختلفی نیز تولید میشود که هر یک برای دستگاه خاصی مناسب میباشد.

خرید رولبرینگ بشکه ای

در خرید رولبرینگ بشکه ای باید به برند رولبرینگ توجه داشته باشید زیرا این برندها هستند که تضمین کننده کیفیت بلبرینگ هستند و هر چه نسبت به برند حساسیت بیشتری به خرج دهید در نتیجه کیفیت رولبرینگ نیز افزایش خواهد یافت. برند های زیادی از رولبرینگ بشکه ای وجود دارد که فقط یک فروشنده با تجربه میتوانید یکی از برندهای مطرح را به شما معرفی کند. فروشگاه بلبرینگ انصاری از جمله فروشگاه هایی است که میتوانید خرید رولبرینگ بشکه ای را با اطمینان کامل از آن انجام دهید. برای خرید رولبرینگ بشکه ای از فروشگاه بلبرینگ انصاری نیازی به بررسی برند رولبرینگ نخواهید داشت زیرا تمامی محصولات این فروشگاه برندهای نام آشنای جهانی هستند که کیفیت بالایی دارند.

فروش رولبرینگ بشکه ای

فروش رولبرینگ بشکه ای در فروشگاه بلبرینگ انصاری به صورت اینترنتی انجام میشود که کار خرید را بسیار آسان کرده است و به راحتی میتوانید خرید خود را بدون آنکه نیازی به خروج از محل کار باشد انجام دهید.

قیمت رولبرینگ بشکه ای

مهمترین فاکتور برای یک مشتری قیمت رولبرینگ بشکه ای است و قبل از خرید به قیمت ها توجه بسیار زیادی دارد. قیمت رولبرینگ بشکه ای نسبت به عواملی همچون برند و مدل متفاوت است و باید مبلغ بیشتری را بابت برندهای نام آشنا و مطرح بپردازید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()