سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجوی پیشرفته
اندازه تقریبی
قطر داخلی (میلی متر)
قطر خارجی (میلی متر)
ارتفاع (میلی متر)
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس رنگ

ساچمه گرد

پر مصرف ترین و پرکاربردترین نوع ساچمه که در ماشین آلات و قطعات مختلف مورد استفاده قرار میگرد ساچمه گرد میباشد. ساچمه گرد همانطور که به خوبی از اسمش نیز پیداست از شکل کروی برخوردار میباشد و ابعاد آن نیز نسبت به نوع بلبرینگ متفاوت است. برخی از انواع ساچمه گرد وجود دارند که ابعاد بزرگ و برخی دیگر نیز ابعاد کوچکی دارند. از کروی بودن ساچمه گرد که بگذریم باید به متریال به کار رفته در ساخت این نوع ساچمه اشاره کنیم. 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

ساچمه گرد از متریال های مختلفی تولید میشود که میتوان به کرم استیل، کربن استیل و همچنین استنلس استیل اشاره نمود.

خرید ساچمه گرد

ساچمه های یک بلبرینگ در معرض فشار و بار زیادی قرار میگیرند که از این رو به مرور فرسوده شده و تغییر شکل میدهند. درست است که ساچمه گرد هر اندازه که کیفیت بالایی داشته باشد اما به مرور فرسوده خواهد شد اما اگر ساچمه با کیفیت را خریداری کنید میزان فرسایش آن به مرور کمتر میشود. با خرید ساچمه گرد با کیفیت تعداد دفعاتی که باید به دلیل عدم کارایی ساچمه آنرا تعویض کنید کاهش می  یابد زیرا تعویض زود هنگام باعث میشود تا هزینه بیشتری را نیز بپردازید.

فروش ساچمه گرد

فروش ساچمه گرد موجود در فروشگاه بلبرینگ انصاری نسبت به سایر فروشنده ها افزایش یافته است زیرا این شرکت در راستای جلب رضایت مشتری گام بر میدارد و منافع مشتری را بر منافع خود در اولویت قرار داده است. فروش ساچمه گرد همچنین در این فروشگاه بصورت کاملا غیر حضوری نیز انجام میشود که یک ویژگی بسیار بزرگ محسوب میشود. این فروشگاه فروش ساچمه گرد را به صورت تلفنی نیز انجام میدهد و کارشناسان این فروشگاه آماده ارائه مشاوره و عرضه محصولات به هر نقطه از کشور میباشند.

ساچمه گرد ارزان

اگر به ساچمه گرد ارزان نیاز دارید بهتر است تا از قبل بررسی هایی را انجام داده و سپس خرید کنید. ساچمه گرد ارزان به دلیل اینکه قیمت پایینی دارد ممکن است کیفیت راضی کننده ای نداشته باشد. ساچمه گرد ارزان در فروشگاه بلبرینگ انصاری نیاز به هیچگونه بررسی قبل از خرید ندارد و میتوانید با مناسبترین قیمت هر تعداد ساچمه که نیاز داشتید را خریداری کنید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()