سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجوی پیشرفته
اندازه تقریبی
قطر داخلی (میلی متر)
قطر خارجی (میلی متر)
ارتفاع (میلی متر)
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس رنگ

ساچمه مخروطی

ساچمه ای که برای ساخت بلبرینگ های مخروطی مورد استفاده قرار میگیرد ساچمه مخروطی میباشد. ساچمه مخروطی از لحاظ شکل ظاهری مانند دیگر ساچمه های به کار رفته در بلبرینگ ها نیست و تفاوت های زیادی با آنها دارد. ساچمه مخروطی به گونه ای طراحی شده است که قادر است تا بار را هم به صورت محوری و هم به صورت شعاعی تحمل کند. ساچمه مخروطی کروی شکل نیست و شکل ظاهری آن استوانه ای است.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

 ساچمه مخروطی بصورت ردیفی در کنار یکدیگر قرار میگیرند و فاصله ایجاد شده میان آنها نیز بسیار کم میباشد.

خرید ساچمه مخروطی

خرید ساچمه مخروطی بصورت اینترنتی توسط فروشگاه بلبرینگ انصاری امکان پذیر شده است و هر تعداد ساچمه را که نیاز داشته باشید میتوانید از این فروشگاه خریداری نمایید. برای خرید ساچمه مخروطی دیگر نیازی به مراجعه حضوری نخواهید داشت و با چند کلیک ساده امکان خرید برای شما فراهم شده است. بعد از خرید ساچمه مخروطی محصول مورد نظر شما به محل ارسال خواهد شد و زمان ارسال بسیار کوتاه تر از زمانی است که سایر فروشندگان در نظر گرفته اند. بسیاری از شرکت ها برای خرید ساچمه مخروطی هیچگونه مشاوره ای را در نظر نگرفته اند اما فروشگاه بلبرینگ انصاری توانسته خدمات مشاوره را نیز برای مشتریان خود در نظر بگیرد و به راحتی بتوانید بعد از مشاوره و با اطلاعات کامل خرید خود را انجام دهید.

فروش ساچمه مخروطی

در فروش ساچمه مخروطی شرکت های زیادی فعالیت میکنند و هر یک نیز ادعا میکنند که ساچمه هایی را عرضه میکنند که کاملا استاندارد است و میتواند دوام و طول عمر زیادی داشته باشد. اما در واقع فروش ساچمه مخروطی توسط این فروشندگان در حالی انجام میشود که ساچمه ها از کیفیت بسیار پایین برخوردار بوده و در مدت زمان کوتاهی مجبور به تعویض آنها خواهید شد. فروش ساچمه در فروشگاه بلبرینگ انصاری به نحو دیگری انجام میشود و مدیریت این فروشگاه محصولات خود را به صورت تضمین شده به دست مشتری میرساند.

ساچمه مخروطی ارزان

ساچمه مخروطی ارزان از فروشگاه بلبرینگ انصاری قابل تهیه است و قیمت ها و همچنین کیفیت ساچمه ها کاملا مناسب و ایده آل میباشند. 

نمایش همه
علاقه مندی ها ()