سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجوی پیشرفته
اندازه تقریبی
قطر داخلی (میلی متر)
قطر خارجی (میلی متر)
ارتفاع (میلی متر)
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس رنگ

ساچمه استوانه ای

ساچمه استوانه ای که به آن ساچمه سوزنی نیز گفته میشود کاربرد بسیار زیادی در صنایع و همچنین بخش های تحقیقاتی دارد. ساچمه استوانه ای همانطور که بخوبی از نامش نیز پیداست بصورت استوانه ای میباشد و از متریال های مختلفی در ساخت آن استفاده میشود. از جمله متریال هایی که در ساخت ساچمه سوزنی استفاده میشود میتوان به کرم استیل، کربن استیل و استنلس استیل را نام برد. 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

ساچمه استوانه ای قابلیت تحمل بارهای وارد شده را به خوبی دارد و یکی از مقاوم ترین نوع ساچمه محسوب میشود.

خرید ساچمه استوانه ای

خرید ساچمه استوانه ای توسط صنایعی انجام میشود که از بلبرینگ ها استوانه ای استفاده زیادی میکنند.  خرید ساچمه سوزنی در تعداد بالا مطمئنا به بودجه زیادی نیز نیاز دارد که از این رو خرید خود را تنها باید از مراکزی انجام دهید که قیمت های مناسبی را به شما پیشنهاد میدهند و از خرید این نوع ساچمه با قیمت بالا خودداری کنید. برای خرید ساچمه استوانه ای اگر به مراکز خرید حضوری دسترسی ندارید باید به روش های خرید غیر حضوری روی آورید و فروشندگانی را انتخاب کنید که محصولات خود را به روش اینترنتی و یا تلفنی عرضه میکنند. فروشگاه بلبرینگ انصاری از جمله فروشگاه هایی است که توانسته فروش اینترنتی و غیر حضوری را نیز برای مشتریان خود راه اندازی نماید و تا کنون نیز محصولات زیادی را به این روش عرضه نموده است.

فروش ساچمه استوانه ای

امروزه فروش ساچمه استوانه ای مانند سابق تنها بصورت حضوری انجام نمیشود بلکه به لطف تکنولوژی و اینترنت که امروزه در اختیار بیشتر مردم نیز هست امکان فروش اینترنتی نیز فراهم شده است و دیگر نیازی به مراجعه حضوری به محل فروشگاه نمیباشد. فروش ساچمه استوانه ای بصورت اینترنتی میتواند این امکان را ایجاد کند تا دیگر نیازی به مراجعه حضوری نداشته باشید و در کمترین زمان ممکن و هر ساعت از شبانه روز خرید خود را به راحتی انجام دهید.

ساچمه استوانه ای ارزان

ساچمه استوانه ای ارزان میتواند صرفه اقتصادی زیادی را بوجود آورد اما آیا ساچمه هایی که خریداری میکنید در واقع و در عمل قیمت پایینی دارند یا خیر. ساچمه استوانه ای ارزان باید قیمت کمی داشته باشد و برای به دست آوردن قیمت میتوانید یک استعلام از میان چندین فروشگاه دریافت کنید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()