سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجوی پیشرفته
اندازه تقریبی
قطر داخلی (میلی متر)
قطر خارجی (میلی متر)
ارتفاع (میلی متر)
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس رنگ

ساچمه بشکه ای

بلبرینگ بشکه ای به حدی در برابر فشار و بار وارد شده مقاوم است که هیچ بلبرینگ دیگری را نمیتوان یافت که تا این حد مقاوم باشد. ساچمه هایی که در  این نوع بلبرینگ به کار رفته اند نیز بشکه ای نامیده میشوند. اما دلیل نامگذاری این نوع ساچمه چیست؟ ساچمه بشکه ای به این دلیل بشکه ای نامگذاری شده است که شکل ظاهری آن شباهت بسیار زیادی به بشکه دارد. 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

ساچمه بشکه ای به دلیل اینکه فشار زیادی را متحمل میشود بعد از گذشت مدتی کیفیت خود را از دست میدهد و به همین دلیل است که صنعتکاران مجبور به تعویض ساچمه به صورت دوره ای میشوند.

خرید ساچمه بشکه ای

در خرید ساچمه بشکه ای به نکاتی باید توجه داشته باشید زیرا این ساچمه فشار زیادی را تحمل میکند و اگر کیفیت آنها مناسب نباشد در کوتاه مدت فرسوده و غیر قابل استفاده میشوند. برای خرید ساچمه بشکه ای در نظر داشته باشید که کیفیت را باید در اولویت خرید خود قرار دهید زیرا ساچمه های با کیفیت در مدت زمان کوتاه فرسوده نمیشوند. برای خرید ساچمه بشکه ای از فروشنده تضمین های کافی از کیفیت ساچمه را دریافت کنید. فروشنده باید به شما تضمین دهد که آیا ساچمه هایی که بفروش میرساند از کیفیت مناسبی برخوردار هستند یا خیر.

فروش ساچمه بشکه ای

فروش ساچمه بشکه ای به دلیل اینکه این نوع ساچمه از میزان فرسایش زیادی برخوردار است بسیار زیاد میباشد و بیشتر صنایع از این نوع ساچمه بصورت عمده ای خریداری میکنند. کمتر فروشگاهی را میتوان یافت که فروش ساچمه بشکه ای به صورت عمده را انجام دهد و بیشتر این فروشندگان تنها بصورت خرده فروشی فعالیت میکنند. فروش ساچمه بشکه ای در فروشگاه بلبرینگ انصاری  سال های زیادی است که فروش ساچمه بشکه ای بصورت عمده را انجام میدهد و توانسته محصولات خود را به هر تعداد که نیاز باشد در اختیار خریدار قرار دهد.

ساچمه بشکه ای ارزان

ساچمه بشکه ای ارزان از پیشنهاد های وسوسه انگیزی است که فروشگاه ها به مشتریان خود ارائه میدهند اما کیفیت ساچمه نیز در کنار ارزان بودن باید بالا باشد. ساچمه بشکه ای ارزان فروشگاه بلبرینگ انصاری از کیفیت بالایی برخوردار است و به همین دلیل فروش بسیار بالایی نیز دارد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()