سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجوی پیشرفته
اندازه تقریبی
قطر داخلی (میلی متر)
قطر خارجی (میلی متر)
ارتفاع (میلی متر)
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس رنگ

گریس پایه سدیم

گریس پایه سدیم نوعی گریس مناسب برای روانکاری ماشین آلات مختلف میباشد که از مهترین مزیت آن میتوان به مقاوت بالا در برابر حرارت اشاره نمود. هر چند که گریس پایه سدیم میتواند در برابر حرارت پایداری خوبی از خود نشان دهد ولی از پایداری خوبی در برابر آب برخوردار نیست. گریس پایه سدیم از خاصیت ضد خوردگی برخوردار است و همین موضوع باعث شده تا از آن برای روانکاری تجهیزات و ماشین آلاتی که در فضای مرطوب قرار دارند استفاده شود. از جمله قطعاتی که با گریس پایه سدیم روانکاری میشود باید به یاتاقان اشاره نمود. 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

گریس پایه سدیم | خرید و فروش انواع گریس پایه سدیم

یاتاقان توپی و غلطکی از یاتاقان هایی هستند که از این نوع گریس برای روانکاری آنها استفاده میشود. گریس پایه سدیم میتواند عمر یاتاقان را تا حد زیادی افزایش دهد و از فرسایش آنها جلوگیری به عمل آورد.

خرید گریس پایه سدیم

خرید گریس پایه سدیم باید به صورت دوره ای انجام شود که اگر گریس با کیفیت را خریداری کنید نیازی به تعویض زود هنگام آن نخواهید داشت. برای خرید گریس پایه سدیم حتما دقت داشته باشید تا نوع با کیفیت آنرا تهیه کنید و از خرید گریس هایی که کیفیت چندانی ندارند خودداری کنید. برای خرید گریس پایه سدیم با کیفیت هیچ راهی نخواهید داشت جز آنکه خرید خود را از مراکز معتبر انجام دهید. خرید گریس پایه سدیم از فروشگاه بلبرینگ انصاری این اطمینان را بوجود می آورد تا گریس با بالاترین کیفیت را تهیه کنید و در نیتجه تا حد زیادی در هزینه های خود صرفه جویی به عمل آورید.

فروش گریس پایه سدیم

فروش گریس پایه سدیم در کشور ما بصورت غیر تخصصی در حال انجام است و همین موضوع باعث شده تا افرادی که به دنبال گریس با کیفیت هستند نتوانند محصول مورد نظر و مناسب را بیابند. فروش گریس پایه سدیم در فروشگاه بلبرینگ انصاری به صورت کاملا تخصصی انجام میشود و برای جلب رضایت مشتری تنها گریس هایی که از کیفیت بالایی برخوردار هستند عرضه میشوند.

گریس پایه سدیم ارزان

گریس پایه سدیم ارزان  نباید کیفیت پایینی داشته باشد بلکه کیفیت آن باید بتواند رضایت مشتری را جلب کند. گریس پایه سدیم فروشگاه بلبرینگ انصاری با کیفیت بالای خود رضایت مشتری را جلب کرده است.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()