سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجوی پیشرفته
اندازه تقریبی
قطر داخلی (میلی متر)
قطر خارجی (میلی متر)
ارتفاع (میلی متر)
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس رنگ

گریس پایه مس

گریس پایه مس از  گریس هایی به شمار میرود که بعنوان روانکار صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد و از تحمل دمای بالایی نیز برخوردار است. تحمل دمای بالای گریس پایه مس باعث شده تا کاربرد زیادی در مکانهایی داشته باشد که دمای محیط تا حد زیادی بالا میباشد. گریس پایه مس به راحتی و هر دمایی ذوب نمیشود و از پایداری بسیار خوبی برخوردار میباشد. در روانکاری قطعات فلزی که همواره در معرض برخورد رطوبت قرار دارند نیز از گریس پایه مس استفاده میشود زیرا این نوع گریس علاوه بر تحمل درجه حرارت بالا قادر به مقاومت در برابر رطوبت و آب نیز میباشد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

گریس پایه مس | خرید و فروش انواع گریس پایه مس

از گریس پایه مس برای روانکاری قطعاتی همچون کنتاکت ها، پلاتین ها، شمش و همچنین تجهیزات فشار قوی استفاده میشود.

خرید گریس پایه مس

همانطور که در بالا به خواص و کاربرد گریس پایه مس اشاره شد این نوع گریس میتواند مقاومت بسیار خوبی را در برابر حرارت و همچنین آب از خود نشان دهد. اما آیا هر گریس پایه مسی میتواند از این خواص برخوردار باشد؟ هر گریس پایه مس میتواند از این خواض و ویژگی ها برخوردار باشد اما عمر و دوام آن کوتاه میباشد. برای خرید گریس پایه مس باید به یاد داشته باشید که کیفیت بسیار مهم است و از خرید گریس هایی که کیفیت مناسبی ندارند خودداری کنید.

فروش گریس پایه مس

فروش گریس پایه مس بخصوص توسط افرادی که هیچ تخصصی در این زمینه ندارند باعث شده تا نارضایتی هایی در میان خریداران بوجود آید. فروش گریس پایه مس باید به صورت کاملا تخصصی انجام شود زیرا افرادی که هیچ تخصصی در این زمینه ندارند در تامین محصولات فروشگاه خود نمیتوانند به درستی عمل کنند و محصولاتی را به فروش میرسانند که از پایین ترین سطح کیفی برخوردار است.

گریس پایه مس ارزان

گریس پایه مس ارزان را با نازلترین قیمت از فروشگاه بلبرینگ انصاری تهیه کنید. گریس پایه مس ارزان را ممکن است فروشگاه های دیگر نیز به شما پیشنهاد دهند اما آيا این فروشگاه ها  توانسته اند قیمت های خود را تا حد زیادی کاهش دهند؟‌ فروشگاه بلبرینگ انصاری تا حد زیادی قیمت ها را کاهش داده است و میتوانید با نازلترین قیمت گریس با کیفیت بالا را تهیه نمایید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()