سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجوی پیشرفته
اندازه تقریبی
قطر داخلی (میلی متر)
قطر خارجی (میلی متر)
ارتفاع (میلی متر)
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس رنگ

گریس پایه بنتون

گریس پایه بنتون از گریس های نسوز است که از روغن های پایه ساخته میشود. بنتون نام نوعی خاک معدنی است که برای ساخت این نوع گریس استفاده میشود و به همین دلیل به آن گریس بنتون گفته میشود. گریس پایه بنتون از ویژگی های بسیار زیادی برخوردار میباشد و  همین ویژگی ها باعث شده اند تا بتواند در برابر حرارت مقاومت بسیار خوبی را از خود نشان دهد. از گریس پایه بنتون در روانکاری قطعاتی که در مکان های با درجه حرارت بالا قرار دارند استفاده میشود.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

گریس پایه بنتون | خرید و فروش انواع گریس پایه بنتون

از جمله قطعاتی که توسط گریس پایه بنتون روانکاری میشوند میتوان به یاتاقان های چرخشی و همچنین مسطح اشاره نمود.

خرید گریس پایه بنتون

خرید گریس پایه بنتون باید به صورت دوره ای انجام شود زیرا مانند سایر گریس ها از عمر و دوام مشخصی برخوردار است و در صورتیکه عمر آن به اتمام رسید باید آن را با گریس نو جایگزین کرد. در صورتی که خرید گریس پایه بنتون  به صورت دوره ای انجام نشود  نباید انتظار داشته باشید که روانکاری به نحو احسن انجام شود و همچنین کیفیت لازم را داشته باشد. گریس پایه بنتون باید سطح کیفی و استاندارد های بین المللی  را داشته باشد و  در صورتی که این استاندارد ها را نداشته باشد باید از خرید آن منصرف شوید.

فروش گریس پایه بنتون

بیشترین میزان فروش گریس پایه بنتون مربوط به فروشندگانی است که تنها به منافع خود می اندیشند و توجهی به منافع مشتری ندارند و گریس بسیار بی کیفیت و با قیمت بالا را به فروش میرسانند. فروش گریس پایه بنتون در فروشگاه بلبرینگ انصاری بصورت اینترنتی در حال انجام است و مدیریت این فروشگاه برای جلب رضایت مشتری اقدام به عرضه محصولات با کیفیت نموده است. عرضه گریس های با کیفیت تا کنون رضایت کامل مشتری را به همراه داشته است.

گریس پایه بنتون ارزان

گریس پایه بنتون ارزان که امروزه بیشتر فروشگاه ها ادعای عرضه آن را دارند در واقع به هیچ وجه قیمت پایینی ندارند و تنها برای اینکه مشتری را متقاعد به خرید کنند نام ارزان بر روی آن گذاشته اند. اما گریس پایه بنتون ارزان موجود در فروشگاه بلبرینگ انصاری کاملا قیمت منصفانه و مناسبی دارد و در هیچ یک از فروشگاه ها نمیتوانید گریس با چنین قیمتی را بیابید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()