سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجوی پیشرفته
اندازه تقریبی
قطر داخلی (میلی متر)
قطر خارجی (میلی متر)
ارتفاع (میلی متر)
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

بلبرینگ کف گرد

بلبرینگ کف گرد از انواع بلبرینگ هایی است که قادر به تحمل بارهای محوری میباشد و از آن برای موقعیت دهی به محور شافت استفاده میشود. بلبرینگ کف گرد در دو نوع یک ردیف ساچمه و دو ردیف ساچمه تولید میشود و نصب آن نیز به آسانی انجام میشود. بلبرینگ کف گرد به سبب قرار گرفتن بار از طریق محور عمودی بر روی تمام ساچمه ها دارای تعلیق مناسب تری از بار می باشد. بلبرینگ کف گرد هم بصورت بسته از بالا و پایین و هم بصورت ریس همراه با ساچه های داخلی عرضه می شوند. از برند های معتبر تولید کننده بلبرینگ کف گرد می توان به FAG , SKF , TIMKEN اشاره نمود.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

بلبرینگ کف گرد | خرید و فروش انواع بلبرینگ بلبرینگ کف گرد با قیمت مناسب

متریال به کار رفته در قفسه بلبرینگ کف گرد متفاوت است. جنس قفسه بلبرینگ کف گرد عبارت است فولاد پرش شده، برنج ماشین کاری شده و فولاد ماشین کاری شده.

خرید بلبرینگ کف گرد

برای خرید بلبرینگ کف گرد ابتدا باید کیفیت آن را مد نظر قرار دهید. در نظر گرفتن برند برای خرید بلبرینگ کف گرد بسیار مهم است و باید به این موضوع بسیار مهم توجه داشته باشید که برخی برندهای بلبرینگ از کیفیت بسیار بالاتری برخوردار هستند. نوع بار محوری وارد بر بلبرینگ کف گرد می تواند تاثیری مستقیم بر کیفیت انتخابی داشته باشد. با توجه به اینکه بلبرینگ کف گرد تحت تاثیر بارهای محوری بدون ضربه، همراه با ضربه یا همراه با ارتعاش قرار میگیرد میزان تنسایل مقاومتی انتخابی آن نیز می تواند متفاوت باشد. آنچه مشخص است این است که بلبرینگ کف گرد برای شافت های دوار با سرعت دورانی بسیار بالا و گشتاور و نیروی سانتریفیوژ حاصل از آن انتخاب مناسبی نبوده و اغلب برای بارهای محوری با میزان بار بالا و سرعت دورانی متوسط و پایین مورد استفاده قرار می گیرد.

فروش بلبرینگ کف گرد

فروش بلبرینگ کف گرد در فروشگاه های لوازم یدکی بسیار بالا است اما بیشتر این فروشندگان تنها بلبرینگ هایی را عرضه میکنند که کیفیت چندان مناسبی ندارند. فروش بلبرینگ باید بصورت اختصاصی در فروشگاه هایی انجام شود که تخصص لازم در این زمینه را دارند. فروشگاه اینترنتی بلبرینگ انصاری جزو فروشندگان میباشد اما با این تفاوت که بصورت اختصاصی بلبرینگ و محصولات مرتبط با آن را بفروش میرساند.

بلبرینگ کف گرد

انواع بلبرینگ کف گرد

بلبرینگ کف گرد یک ردیفه

به بلبرینگ کف گرد یک ردیفه نباید هیچگونه بار شعاعی وارد شود زیرا این بلبرینگ تنها برای موقعیت دهی محوری شافت و همچنین تحمل بار از یک سو مناسب میباشد. اجزای زیادی برای ساخت بلبرینگ کف یک ردیفه مورد استفاده قرار میگیرند که از جمله این اجزا میتوان به واشر شافت به همراه واشر ساچمه، قفسه با ساچمه، واشر محفظه با شیار ساچمه. واشرهای محافظی که در ساخت بلبرینگ کف گرد یک ردیفه استفاده میشود سه نوع مختلف دارند که این سه نوع عبارتند از تخت، مسطح و همچنین قوسی. تفکیک پذیری بلبرینگ کف گرد باعث شده تا مراحل نصب آن به راحتی انجام شود.

بلبرینگ کف گرد دو ردیفه

همانطور که در بالا نیز به آن پرداختیم بلبرینگ کف گرد یک ردیفه تنها قادر به تحمل بار از یک سو میباشد اما بلبرینگ کف گرد دو ردیفه میتواند بار وارد شده را از هر دو سو تحمل کند. اما این نکته قابل ذکر است که نوع یک ردیفه این نوع بلبرینگ میتواند بار شعاعی را تحمل نماید اما در نوع دو ردیفه امکان تحمل بار شعاعی وجود ندارد. مورد مشترک بین بلبرینگ کف گرد یک و دو دریفه در تفکیک پذیری آنها میباشد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()