سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجوی پیشرفته
اندازه تقریبی
قطر داخلی (میلی متر)
قطر خارجی (میلی متر)
ارتفاع (میلی متر)
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

بلبرینگ خود تنظیم

بلبرینگ خود تنظیم همانطور که از نامش نیز پیداست قابلیت تنظیم شدن مجدد در صورت انحراف و ناهمراستایی شفت را دارد. بلبرینگ خود تنظیم در دو نوع مختلف تولید میشود که عبارتند از بلبرینگ خود تنظیم یک ردیفه و بلبرینگ خود تنظیم دو ردیفه، بلبرینگ خود تنظیم از ساختاری بسیار متفاوت نسبت به دیگر بلبرینگ ها برخوردار است و متشکل از دو ردیف ساچمه به همراه یک حلقه بیرونی میباشد. دو ردیف ساچمه به کار رفته در بلبرینگ خود تنظیم به صورت زاویه دار تعبیه شده اند و در یک شیار منحنی شکل که بر روی حلقه بیرونی قرار دارد می چرخند. در حقیقت همین زاویه دار بودن و منحنی شکل بودن شیار ساچمه ی این بلبرینگ است که باعث شده تا دارای خاصیت خود تنظیمی باشد. فروشگاه بلبرینگ انصاری وارد کننده بلبرینگ خود تنظیم با برند های SKF, FAG, TIMKEN, NACHI , NTN

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

بلبرینگ خود تنظیم | خرید و فروش انواع بلبرینگ خود تنظیم با قیمت مناسب

یک نوع از بلبرینگ خود تنظیم وجود دارد که به آن با کاسه نمد و یا بدون کاسه نمد گفته میشود و در دو سمت آن قرار میگیرند. از دیگر انواع بلبرینگ خود تنظیم باید به  بلبرینگ با حلقه داخلی عریض اشاره نمود. نوع سوم بلبرینگ خود تنظیم نیز وجود دارد که ساچمه ها مقداری از سطح بلبرینگ بیرون زده اند و ساختاری به مراتب متفاوت تری دارند.

اجزای بلبرینگ خود تنظیم

از اجزای مختلفی برای ساخت بلبرینگ خود تنظیم استفاده میشود که جنس آنها نیز از فولاد، برنج و همچنین پلی آمید میباشد. بلبرینگ خود تنظیم با قابلیت تنظیم زاویه اتصال بر روی شافت با تغییرات تا زاویه حدود 7 درجه برای اتصالات شافت ها با سرعت دورانی بسیار بالا که مستعد تغییرات زاویه کوچک نحت تاثیر نیروی گریز ار مرکز هستند طراحی و تولید شده اند. بکار گیری بلبرینگ خود تنظیم از ایجاد ضربه به دیگر اجزای ماشین آلات و کاهش ارتعاشات مخرب مفید بوده و سبب افزایش طول عمر دیگر اجزای ماشین آلات صنعتی می شود.

بلبرینگ خود تنظیم

خرید بلبرینگ خود تنظیم

 اگر بارها برای خرید بلبرینگ خود تنظیم اقدام نموده اید و اطلاعات کافی در این زمینه را دارید در خرید خود هیچ مشکلی نخواهید داشت اما اگر اولین بار است که قصد دارید مبادرت به خرید کنید باید فروشگاه هایی را انتخاب کنید که منصف باشند و همچنین بصورت تخصصی انواع بلبرینگ را بفروش برسانند. فروشگاه بلبرینگ انصاری بهترین گزینه برای خرید بلبرینگ خود تنظیم میباشد و حتی میتوانید بصورت اینترنتی و تلفنی اطلاعات کاملی را کسب نمایید.

فروش بلبرینگ خود تنظیم

بیشتر فروشگاه هایی که در زمینه فروش بلبرینگ خود تنطیم فعال هستند برای اینکه سود بیشتری را کسب کنند بی کیفیت ترین نوع بلبرینگ را با قیمت بلبرینگ اورجینال به فروش میرسانند. فروش بلبرینگ خود تنظیم در برخی از فروشگاه ها مانند فروشگاه اینترنتی بلبرینگ انصاری به نحو دیگری انجام میشود و برای جلب رضایت مشتری قیمت ها  بسیار منصفانه در نظر گرفته میشوند.

 

نمایش همه
علاقه مندی ها ()